Acılarımın Adı Sensin. / 25.03.2019

Arşivden.

Uyuyordun. Hemen yanımda. Burnunda et var, horluyorsun. Horultun beni uyutmuyor, bunu söylüyorum diye şikayetçiyim sanma, bundan hiç şikayetçi değilim. Nefes alışverişlerin beni rahatlatıyor, bunu bilmiyorsun. Uyurken uzak olmuyorsun benden. Farklı diyarlarda geziyorsun o an ama utanmadan istediğim kadar izleyebiliyorum seni. Kirpiklerini sayıyorum bıkmadan, nefes alıp verdikçe açılıp kapanan dudaklarını seyrediyorum, bilmiyorsun.

Evinin içinde yaktın sen beni. Acımasızdım kabul. Seni kaybetmek benim hatamdı. Ama kabul etmelisin ki kendimi suçlamam için manipüle ettin beni. Sana karşı ilk kanışımı fark ettiğimde çok kızmıştım kendime. Ama defalarca düşürdün beni o yangına. Yaktın beni gözlerimin içine baka baka. Sana aşkımı itiraf ettiğimde, boş boğazlığımın nedenini anlatırken o kadar sıcak baktın ki bana, inandım beni ısıtacağına. Meğersem o sıcaklık beni yakıyormuş, sonra fark ettim.

Senden nasıl geçerim bilmiyorum. Bırakmak, bitirmek istemiyorum. Mazoşistçe geliyor biliyorum, sen de bundan memnun olursun. Kendime bunu neden yapıyorum bilmiyorum ama beni yakman ne kadar rahatsız edici olsa da buna katlanmak istiyorum.

Seni tamamen kaybettim, bir daha samimiyetle tutmayacaksın ellerimi biliyorum. Ama seni o kadar çok özlüyorum ki samimiyetsizliğin ve manipülatörlüğünle sana katlanmaya devam etmek istiyorum. Canım acıya acıya, etlerim yana yana sana gelmeye devam edeceğim sanırım.

Bir kadının bu hale düşmesi çok acınası değil mi? Çok acınası. Neden kabulleniyorum bunu bilmiyorum. Kendime çok acıyorum. Aşığım sana. Takıntı olmadığının da farkındayım. Geçemiyorum senden, elimi kolumu bağladın.

Öpüyorsun beni, iyileşiyorum sanıyorum ama her öpüşün, her dokunuşunda içimde sayamadığım daha fazla yara açılıyor. Kendimi senden kurtaramayacağım biliyorum. Sen benden gidersen daha da kötü olurum biliyorum. Nasıl hallederim bilmiyorum.

Senden şuan tek istediğim, bana seninle biraz daha zaman ver. Şuan hazır değilim.

Vermedi. Hazır değildim evet, hala aşamadım ve alışamadım ama yaşıyorum.

Acılarımın Adı Sensin. / 25.03.2019’ için 3 yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s